دات نت نیوک
Thursday 19 January 2017

اطلاعیه های سازمانی

به اطلاع متقاضیان مجوز طرح ترافیک روزانه می رساند پیرو دستور جناب آقای دکتر حسینی معاون محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به منظور تسهیل در امر آوار برداری و امداد رسانی حادثه آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو ، از روز پنجشنبه مورخ 30 دی  ماه 1395 تا اطلاع ثانوی ، مجوزهای روزانه طرح ترافیک صادر نمی گردد.


به اطلاع دارندگان خودروهای پلاک عمومی و خودروهای هیبریدی و برقی شهر تهران می رساند پس از اعلام نتایج متقاضیان طرح ترافیک سالیانه اشخاص حقیقی و حقوقی (غیرسهمیه ای) سال 1396 ، مجدداً در اواخر بهمن ماه سال 1395 امکان ثبت نام برای دارندگان خودروهای مذکور در سامانه صدور مجوز طرح ترافیک میسر خواهد بود. لذا از مراجعه حضوری و برقراری تماس با تلفن های سازمان در این زمینه خودداری فرمایید.

به اطلاع متقاضیان طرح ترافیک سالیانه اشخاص حقیقی و حقوقی (غیرسهمیه ای) می رساند مهلت ثبت نام طرح ترافیک سالیانه سال 1396 که از مورخ 1395/09/18آغاز گردیده بود در تاریخ 1395/10/15 به پایان رسید.
 متقاضیانی که در مهلت مذکور موفق به ثبت نام گردیده اند تا تاریخ 1395/10/24می توانند با مراجعه به سامانه صدور مجوز طرح ترافیک و وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور در قسمت پروفایل ، نسبت به مشاهده و ویرایش درخواست خویش اقدام نمایند بدیهی پس از مهلت مذکور به هیچ عنوان امکان ویرایش درخواست میسر نخواهد بود.
نتیجه درخواست های ثبت شده نیز در اواخر بهمن ماه 1395 از طریق سامانه صدور مجوز طرح ترافیک در قسمت پروفایل،مشاهده و پیگیری درخواست به اطلاع متقاضیان رسانده خواهد شد.

به اطلاع دارندگان خودروهای با کاربری حمل بار ( اعم از وانت،کامیونت،کامیون تا سقف 6 تن) می رساند قبل از ثبت نام طرح ترافیک سالیانه 1396 ، می بایست به سامانه بارانه معاونت حمل بار و کالای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به نشانی اینترنتی http://baraneh.tehran.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت اطلاعات خودروی باری خویش  اقدام و یکی از شرکت های حمل و نقل که دارای مجوز فعالیت از شهرداری تهران می باشند را نیز انتخاب نمایند. در خصوص آگاهی از نحوه ثبت نام و انتخاب شرکت های حمل و نقلی نیز می توانید به نشانی اینترنتی فوق مراجعه فرمایید.

متقاضیان تعویض مجوز طرح ترافیک سالیانه دوره 1395 می بایست گزینه ورود به سامانه قدیم طرح ترافیک را از منوی بالای صفحه انتخاب نمایند.