دات نت نیوک
Wednesday 24 January 2018

راهنمای ثبت نام حقیقی


شهروند گرامی، جهت ثبت درخواست لازم است مراحل زیر طی شود:

تذکر مهم : در صورتیکه قبلاً در سامانه حساب شهروندی ثبت نام و نام کاربری دریافت نموده اید : 1-در صورت عدم ثبت مشخصات متقاضی حقیقی صرفاً می بایست از طریق گزینه ورود به سایت در بالای صفحه وارد سامانه طرح ترافیک شوید و نیازی به ادامه گام های اول و دوم نبوده و گام سوم ( ثبت نام شخص حقیقی ) را دنبال نمایید. 2- در صورت ثبت مشخصات متقاضی حقیقی، به منظور ثبت درخواست مجوز طرح ترافیک سالیانه می بایست پس از ورود به سایت ،گزینه ثبت نام مجوز سالیانه > ثبت درخواست را از منوی بالای صفحه انتخاب نمایید. 3 - در غیر اینصورت گام های ذیل را به ترتیب دنبال نمایید. 

گام اول : ابتدا می بایست در سامانه حساب شهروندی ثبت نام نمائید. ( با انتخاب گزینه ثبت نام در بالای صفحه)
               نکته : کلمه عبور نباید از 8 عبارت کمتر بوده و حداقل یک حرف و عدد و علامت خاص را داشته و شامل نام کاربری نباشد.( مثال : admin/1396     user@1394 )

گام دوم : به همین صفحه بازگشته و با نام کاربری دریافتی در سامانه حساب شهروندی با انتخاب گزینه ورود به سایت در بالای صفحه  ، 
وارد سامانه طرح ترافیک  شوید.
                نکته : در صورت عدم امکان ورود به سامانه طرح ترافیک بدلیل فراموشی کلمه عبور ، به سامانه حساب شهروندی ، گزینه « کلمه عبور خود را فراموش کرده ام » مراجعه نمایید.

گام سوم : پس از ورود به سامانه طرح ترافیک با استفاده از نام کاربری ایجاد شده ، گزینه 
ثبت نام شخص حقیقی را از منوی بالای صفحه انتخاب نمایید.

گام چهارم : با تکمیل اطلاعات فردی و خودرو در بخش اشخاص حقیقی ، درخواست خود را ثبت نموده و شماره درخواست دریافت نمایید.

نکته : لطفاً جهت ثبت نام ترجیحاً از نسخه های بروز شده مرورگرهای Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید .
استفاده از مرورگر  Internet Explorer در نسخه های پایین تر از Internet Explorer 8  باعث بروز مشکل در فرایند ثبت نام خواهد شد .